YLD 24v 20a Güç Kaynağı Açık Tip Fanlı YLD500-24
sahrayıld500-24
Yıldırım
YLD 24v 20a Güç Kaynağı Açık Tip Fanlı
240x125x65
500watt 20amper
Ürün 1 Adettir.
KDV Dahil
Adet
Stokta VAR
1 Ürün
Ürün Detayları
sahrayıld500-24
Ürün 1 Adet, fazlası için sorunuz
aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün:
Ürün Kodu: kond127
330mf 100v
16çap 32mm yükselik
Daha fazla
Stokta VAR
Ürün Kodu: sahrazenner5w-1
Marka: Uzak Doğu
Zener Diyot 5watt Voltaj Seçmeli Zenner Adet Fiyatıdır
Daha fazla
Ürün Kodu: sahra2857
Marka: PowerMAster
Monitör Üstü Stand Göz Raf Monitör Standı Webcam Koyma Standı
Ürün STOKTA YOK. Stok tarihi için Whatsapp hattını kullanabilirsiniz
Ürün Kodu: kond134
220mf 63v
Ürün Kodu: sahrafs-i6
Marka: Çin
Flysky FS-i6 2.4GHz 6 Kanal Kumanda ve FS-iA6B Alıcı
Flysky Markasının yüksek fiyat performans özellikli 6 kanallı alıcı verici kumanda seti
Ürün Kodu: Sahrawt-1012
Marka: Weller
Weller WT1012 Digital Isı Ayarlı Havya 80watt
Yeni necil LCD ekran 80watt
Ürün Kodu: sahramg1815
Marka: Class
Class MG1815 Akrobat Ayaklı Büyüteç
127mm lens 5 diopter 81 adet LED 8 watt 1000 Lümen 3800 Lux DC 12 volt Dokunmatik ışıklı, 12v adaptör hariçtir.  dokunmatik tuş üzerinden led kısılıp açılabiliyor.
Ürün Kodu: sahraardAI-AE004
Marka: Arduino SET
Arduino Dev Başlangıç Seti Ölçü Aletli Adaptörlü Full Set Herşey Dahil
Ürün Kodu: sahraip500m
Marka: Avrupa Üretimi
IP500m Sürtme Fanlı Preferikal Su Pompası ITALYAN IP-500m 40metre
Ürün Kodu: sahra3dpri03zero3
Marka: Rigid3d
Rigid3d Zero3 3D Yazıcı Premium Baskı Rigid 3d Zero 3
Ürün Kodu: sahrazd-8905ct1
Marka: Class
Class Ağaç Yakma Havyası 5 Farklı Uçlu Butonlu zd8905
Ürün Kodu: sahracms11
Class Cms11 Digital Mikroskop LCD Ekranlı Elektronik Tamir
Kompakt tasarım masada az yer kaplayan dizayn LCD Ekranlı Mikroskop 7” LCD Ekran 1200x büyütme 12 Megapiksel Tabla’ lı Adapör’ lü