25SPS120 Vidalı Tristör Thyristor 25A 1200V TO48
sahra25sps120
Çin
KDV Dahil
Adet
Ürün STOKTA YOK. Stok tarihi için Whatsapp hattını kullanabilirsiniz
Ürün Detayları
Çin
sahra25sps120
aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün:
Ürün Kodu: sahra2.5mmerkek
Marka: Çin
2.5mm Mono Erkek Jak Jack
2.5mm Mono Erkek Jak Jack
Daha fazla
Stokta VAR
Ürün Kodu: sahrafotodkahverengi
Marka: Çin
5mm Fotodiyot Kahverengi Şeffaf Foto Diyot Led değildir Işık Akım Düzenleyici
Daha fazla
Stokta VAR
Ürün Kodu: sahralilyanahtar
LilyPad Anahtar Modülü (Dikilebilir Aç/Kapa Switch)
Ürün Kodu: kond160
2700mf 10v
Ürün Kodu: sahramg1815
Marka: Class
Class MG1815 Akrobat Ayaklı Büyüteç
127mm lens 5 diopter 81 adet LED 8 watt 1000 Lümen 3800 Lux DC 12 volt Dokunmatik ışıklı, 12v adaptör hariçtir.  dokunmatik tuş üzerinden led kısılıp açılabiliyor.
Ürün Kodu: sahracms11
Marka: Class
Class Cms11 Digital Mikroskop LCD Ekranlı Elektronik Tamir
Kompakt tasarım masada az yer kaplayan dizayn LCD Ekranlı Mikroskop 7” LCD Ekran 1200x büyütme 12 Megapiksel Tabla’ lı Adapör’ lü
Ürün Kodu: sahrazd-8905ct1
Class Ağaç Yakma Havyası 5 Farklı Uçlu Butonlu zd8905
Ürün Kodu: sahra3dpri03zero3
Marka: Rigid3d
Rigid3d Zero3 3D Yazıcı Premium Baskı Rigid 3d Zero 3
Ürün Kodu: Sahrawt-1012
Marka: Weller
Weller WT1012 Digital Isı Ayarlı Havya 80watt
Yeni necil LCD ekran 80watt
Ürün Kodu: sahraip500m
Marka: Avrupa Üretimi
IP500m Sürtme Fanlı Preferikal Su Pompası ITALYAN IP-500m 40metre
Ürün Kodu: sahraardAI-AE004
Marka: Arduino SET
Arduino Dev Başlangıç Seti Ölçü Aletli Adaptörlü Full Set Herşey Dahil
Ürün Kodu: sahrafs-i6
Flysky FS-i6 2.4GHz 6 Kanal Kumanda ve FS-iA6B Alıcı