NRF24L01 8pin Soket Güç Kartı 3.3v Regülatörlü Wireless Modül Adaptörü
  • NRF24L01 8pin Soket Güç Kartı
sahraardahaa265
Çin
nrf24l01 için bağlantı soketi
Ürünler 6 Adettir.
KDV Dahil
Adet
Stokta VAR
6 Ürünler
Ürün Detayları
Çin
sahraardahaa265
Ürünler 6 Adet, fazlası için sorunuz
aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün:
Ürün Kodu: ardataa373
SonOff Akıllı Ev Wifi Röle ve RF Kumanda Seti
Sonoff akıllı ev sistemlerinden rf kumandalı Alexa ile uyumlu tam set,
Daha fazla
Ürün STOKTA YOK. Stok tarihi için Whatsapp hattını kullanabilirsiniz
Ürün Kodu: sahraardyes12
Marka: Çin
Arduino ESP8266 1 Kanal Wireless Röle Modülü 1CH
1kanal ESP8266 Wifi Röle Modül Devresi
Daha fazla
Stokta VAR
Ürün Kodu: sahraardataa251
Marka: Çin
Sonoff Akıllı Wifi Ev Rölesi Sonoff Basic Akıllı Ev 220v 10a
Ürün Kodu: ardahke880881
Siyah Kumandalı RF 433mhz Alıcı Verici Set
433mhz alıcı verici seti Kumanda ve alıcı
Ürün Kodu: sahraardAI-AE004
Marka: Arduino SET
Arduino Dev Başlangıç Seti Ölçü Aletli Adaptörlü Full Set Herşey Dahil
Ürün Kodu: sahracms11
Marka: Class
Class Cms11 Digital Mikroskop LCD Ekranlı Elektronik Tamir
Kompakt tasarım masada az yer kaplayan dizayn LCD Ekranlı Mikroskop 7” LCD Ekran 1200x büyütme 12 Megapiksel Tabla’ lı Adapör’ lü
Ürün Kodu: sahrazd-8905ct1
Marka: Class
Class Ağaç Yakma Havyası 5 Farklı Uçlu Butonlu zd8905
Ürün Kodu: Sahrawt-1012
Marka: Weller
Weller WT1012 Digital Isı Ayarlı Havya 80watt
Yeni necil LCD ekran 80watt
Ürün Kodu: sahrafs-i6
Flysky FS-i6 2.4GHz 6 Kanal Kumanda ve FS-iA6B Alıcı
Flysky Markasının yüksek fiyat performans özellikli 6 kanallı alıcı verici kumanda seti
Ürün Kodu: sahramg1815
Class MG1815 Akrobat Ayaklı Büyüteç
127mm lens 5 diopter 81 adet LED 8 watt 1000 Lümen 3800 Lux DC 12 volt Dokunmatik ışıklı, 12v adaptör hariçtir.  dokunmatik tuş üzerinden led kısılıp açılabiliyor.