BTA20-700B Triyak Triac
  • BTA20-700B Triyak Triac
BTA20-700B Triyak Triac
sahrabta20-700b
Component
bta20-700b Stoktan teslim, aynı gün kargo ! Not : Fiyat ve stok internete özeldir
BTA20-700B, BTA20-700BW, BTA20-700, BTA20 700B TO220 700V 20A Triyak-ST-U-3
Ürünler 76 Adettir.
KDV Dahil
Adet
Stokta VAR
76 Ürünler
Ürün Detayları
Component
sahrabta20-700b
Ürünler 76 Adet, fazlası için sorunuz
aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün:
Ürün Kodu: sahrapt2399
Marka: Component
PT2399 Ses Entegresi Elektronik Bileşen
pt2399 Stoktan teslim, aynı gün kargo ! Not : Fiyat ve stok internete özeldir
Daha fazla
Stokta VAR
Ürün Kodu: sahralm224n
Marka: Component
LM224N Entegre IC Elektronik Bileşen
lm224n Stoktan teslim, aynı gün kargo ! Not : Fiyat ve stok internete özeldir
Daha fazla
Ürün Kodu: sahras8550
S8550 Transistör
s8550 Stoktan teslim, aynı gün kargo ! Not : Fiyat ve stok internete özeldir
Ürün Kodu: sahrampsa13
MPSA13
mpsa13 Stoktan teslim, aynı gün kargo ! Not : Fiyat ve stok internete özeldir
Ürün Kodu: sahracms11
Marka: Class
Class Cms11 Digital Mikroskop LCD Ekranlı Elektronik Tamir
Kompakt tasarım masada az yer kaplayan dizayn LCD Ekranlı Mikroskop 7” LCD Ekran 1200x büyütme 12 Megapiksel Tabla’ lı Adapör’ lü
Ürün Kodu: sahraardAI-AE004
Marka: Arduino SET
Arduino Dev Başlangıç Seti Ölçü Aletli Adaptörlü Full Set Herşey Dahil
Ürün Kodu: sahrafs-i6
Marka: Çin
Flysky FS-i6 2.4GHz 6 Kanal Kumanda ve FS-iA6B Alıcı
Flysky Markasının yüksek fiyat performans özellikli 6 kanallı alıcı verici kumanda seti
Ürün Kodu: sahraip500m
Marka: Avrupa Üretimi
IP500m Sürtme Fanlı Preferikal Su Pompası ITALYAN IP-500m 40metre
Ürün Kodu: sahrazd-8905ct1
Marka: Class
Class Ağaç Yakma Havyası 5 Farklı Uçlu Butonlu zd8905
Ürün Kodu: sahramg1815
Class MG1815 Akrobat Ayaklı Büyüteç
127mm lens 5 diopter 81 adet LED 8 watt 1000 Lümen 3800 Lux DC 12 volt Dokunmatik ışıklı, 12v adaptör hariçtir.  dokunmatik tuş üzerinden led kısılıp açılabiliyor.