BTA26-600B
  • BTA26-600B
BTA26-600B Triyak Triac
sahrabta26-600b
Component
bta26-600b Stoktan teslim, aynı gün kargo ! Not : Fiyat ve stok internete özeldir
BTA26-600BRG, BTA26600B, BTA26 600B TO128 600V 25A Triyak-STM
KDV Dahil
Adet
Ürün STOKTA YOK. Stok tarihi için Whatsapp hattını kullanabilirsiniz
Ürün Detayları
Component
sahrabta26-600b
aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün:
Ürün Kodu: sahralm331n
Marka: Component
LM331N Entegre IC Elektronik Bileşen
lm331n Stoktan teslim, aynı gün kargo ! Not : Fiyat ve stok internete özeldir
Daha fazla
Stokta VAR
Ürün Kodu: sahralm2596-s-adj--d2pak-k-to263
Marka: Component
LM2596-S-ADJ d2pak k TO263 Voltaj Regülatörü
lm2596-s-adj--d2pak-k-to263 Stoktan teslim, aynı gün kargo ! Not : Fiyat ve stok internete özeldir
Daha fazla
Stokta VAR
Ürün Kodu: sahratda1085a-orijinal
TDA1085A Orijinal MOTOROLA Ses Entegresi tda1085
tda1085a-orijinal Stoktan teslim, aynı gün kargo ! Not : Fiyat ve stok internete özeldir
Ürün Kodu: sahralm301metal
Lm301 Metal Kasa Entegre IC Elektronik Bileşen
Ürün Kodu: sahracms11
Marka: Class
Class Cms11 Digital Mikroskop LCD Ekranlı Elektronik Tamir
Kompakt tasarım masada az yer kaplayan dizayn LCD Ekranlı Mikroskop 7” LCD Ekran 1200x büyütme 12 Megapiksel Tabla’ lı Adapör’ lü
Ürün Kodu: sahrafs-i6
Marka: Çin
Flysky FS-i6 2.4GHz 6 Kanal Kumanda ve FS-iA6B Alıcı
Flysky Markasının yüksek fiyat performans özellikli 6 kanallı alıcı verici kumanda seti
Ürün Kodu: sahrazd-8905ct1
Marka: Class
Class Ağaç Yakma Havyası 5 Farklı Uçlu Butonlu zd8905
Ürün Kodu: Sahrawt-1012
Marka: Weller
Weller WT1012 Digital Isı Ayarlı Havya 80watt
Yeni necil LCD ekran 80watt
Ürün Kodu: sahraip500m
Marka: Avrupa Üretimi
IP500m Sürtme Fanlı Preferikal Su Pompası ITALYAN IP-500m 40metre
Ürün Kodu: sahra3dpri03zero3
Marka: Rigid3d
Rigid3d Zero3 3D Yazıcı Premium Baskı Rigid 3d Zero 3
Ürün Kodu: sahraardAI-AE004
Marka: Arduino SET
Arduino Dev Başlangıç Seti Ölçü Aletli Adaptörlü Full Set Herşey Dahil
Ürün Kodu: sahramg1815
Class MG1815 Akrobat Ayaklı Büyüteç
127mm lens 5 diopter 81 adet LED 8 watt 1000 Lümen 3800 Lux DC 12 volt Dokunmatik ışıklı, 12v adaptör hariçtir.  dokunmatik tuş üzerinden led kısılıp açılabiliyor.